Bez kategorii

Konkurs na start

Mamy dziś czwarty dzień konkursu… jakiego ? Z racji utworzenia naszego Facebookowego fanpage i jego promocji stworzyliśmy konkurs skierowany do użytkowników tego serwisu społecznościowego, w którym do wygrania jest usługa wirtualnego spaceru. Konkurs potrwa do 25 marca 2019r i jest w charakterze plebiscytu. Spośród nadesłanych zgłoszeń przyznamy dwie nagrody. Pierwsza, nagroda publiczności – dla uczestnika który zbierze największą ilość polubień od innych użytkowników serwisu Facebook. Drugą my sami wytypujemy.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby fizyczne, jak i firmy które się reprezentuje i inne podmioty, pod warunkiem że do konkursu zgłoszą swoją nieruchomość położoną nie dalej niż 50km od linii brzegowej bałtyku. Nagrodami w konkursie są dwie usługi Wirtualnego Spaceru o wielkości do 50 skanów, wykonane w nowoczesnej technologii firmy Matterport.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  1. Polubić fanpage VRTour.pl,
    2. Dodać zdjęcie nieruchomości dla której chcecie wykonać wirtualny spacer,
    3. Opublikować konkursowy (ten) post na swojej Facebookowej ścianie.

 

Dlaczego warto? Bo to bardzo atrakcyjna usługa, która pozwala na wirtualny spacer, a nie byle jakie skakanie między zdjęciami sferycznymi. Pomijając oczywiste realizacje którymi są zainteresowani pośrednicy i operatorzy nieruchomości, to takie spacery są świetną formą przedstawienia wysokiego standardu np. w restauracji, barze, miejscu zabaw dla dzieci, siłowni, salonach spa, centrach sportowych, studiach fotograficznych, warsztatów samochodowych i wielu innych miejsc tzw. użyteczności publicznej.  Kolejnym świetnym zastosowaniem jest wykonanie ciekawego port folio – to nie żart. Jeśli jesteś specjalistą od mebli, remontów, kafli, projektantem wnętrz, artystą który robi niesamowite obrazy na całe ściany, to teraz możesz w bardzo atrakcyjny sposób pokazać swoim przyszłym klientom swoje prace. Masz możliwość pokazania im swojej pracy niemal na żywo. Fajne? To może warto spróbować?

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.vrtour.pl/konkursnastart .